.
  ГОЛОВНА     УМОВИ ДIЯЛЬНОСТI     ПОСЛУГИ     СЕРТIФIКАТИ     ЧОРНИЙ СПИСОК    КОНТАКТИ     РЕФЕРЕНЦ ЛИСТ  
 
Статистика сайту

сьогоднi клiкiв: 160
сьогоднi хостiв: 3

всього клiкiв: 3680685
всього хостiв: 81831ГОЛОВНА

Компанію "С.I.С. МАРIН СЮРВЕЙЕРС ЛТД" було засновано у 1997 році. З того часу вона набула розвитку як велика незалежна сюрвеєрська компанія в Україні із широким діапазоном можливостей для надання експертно-інспекційних послуг.

Засновниками компанії "С.I.С. МАРIН СЮРВЕЙЕРС ЛТД" є фізичні особи, громадяни України. З 1997 року штат компанії збільшився із чотирьох співробітників до більш двадцяти.

Компанія успішно працює на ринку сюрвеєрських послуг, що надаються на замовлення банків, страхових компаній, P&I клубів,учасників договорів купівлі - продажу суден і перевезення вантажів.
Експертні звіти наших фахівців оформляються відповідно до міжнародних вимог та стандартів.

Офіс нашої компанії знаходиться поблизу Маріупольського морського торгівельного порту та порту судноремонтного заводу. Крім того, компанія має своїх представників у основних портах України.

Компанія забеспечена сучасною комп'ютерною технікою, ультразвуковою апаратурою для перевірки герметичності люкових закриттів суден, цифровою фотоапаратурою, що дозволяє оперативно відправляти замовнику повноцінні звіти, як в електронному вигляді, так і у вигляді твердих копій. "С.I.С. МАРIН СЮРВЕЙЕРС ЛТД" користується послугами сертифікованих лабораторій, що дає можливість робити фізичні та хімічні аналізи різних вантажів.

"С.I.С. МАРIН СЮРВЕЙЕРС ЛТД" визнано багатьма компаніями та сторонами, що залучені у транспортний процес, як незалежну та об'єктивну сюрвеєрську компанію. Вона співпрацює із багатьма страховими компаніями та P&I Клубами у галузі запобігання збитків та оцінки ризику, що пов'язані з усіма видами робіт у морських перевезеннях.
Своїм клієнтам ми пропонуємо широкий діапазон високоякісних інспекцій, гарантію якості та супутні послуги, що надаються силами команди кваліфікованих фахівців, які володіють різноманітними навиками та сучасною технологією.

Через окупацію міста Маріуполь через російсько-українську війну наш офіс перемістився до міста Одеса..
©2010-2022 C.I.S. MARINE SURVEYORS LTD.
  ГОЛОВНА  |   УМОВИ ДIЯЛЬНОСТI  |   ПОСЛУГИ  |   СЕРТIФIКАТИ  |   ЧОРНИЙ СПИСОК  |     |   КОНТАКТИ  |   РЕФЕРЕНЦ ЛИСТ