.
  ГОЛОВНА     УМОВИ ДIЯЛЬНОСТI     ПОСЛУГИ     СЕРТIФIКАТИ     ЧОРНИЙ СПИСОК    КОНТАКТИ     РЕФЕРЕНЦ ЛИСТ  
 
Статистика сайту

сьогоднi клiкiв: 248
сьогоднi хостiв: 40

всього клiкiв: 3759030
всього хостiв: 84361УМОВИ ДIЯЛЬНОСТI

Цей документ окреслю╓ умови д╕яльност╕, зг╕дно з якими компан╕я "С.╤.С. Мар╕н Сюрвейерс ЛТД" да╓ згоду на надання сво╖х послуг Вам, як замовнику. Прохання уважно ознайомитися з цим документом, адже в╕н м╕стить детал╕ стосовно наших обов.язк╕в та в╕дпов╕дальност╕, яку ми несемо перед Вами, а також умови Вашо╖ в╕дпов╕дальност╕ перед нами.

 1. За в╕дсутност╕ домовленост╕ щодо ╕нших засоб╕в написання, компан╕я "С.╤.С. Мар╕н Сюрвейерс ЛТД" (що дал╕ зветься .Компан╕я.) нада╓ послуги зг╕дно з поданими загальними умовами. В╕дпов╕дно ус╕ пропозиц╕╖ щодо надання послуг та сп╕вроб╕тництва розглядаються у межах цих умов. Ус╕ контракти, угоди та ╕нш╕ домовленост╕ будуть обумовлен╕ цими положеннями, кр╕м випадк╕в, коли законодавство м╕сцевост╕, де ц╕ домовленост╕ виконуються, перешкоджа╓ виконанню певних умов. У цьому випадку будуть превалювати умови м╕сцевого законодавства, але т╕льки у л╕м╕тованих межах суперечност╕ та за наявн╕стю письмово╖ згоди кер╕вництва Компан╕╖.

 2. Компан╕я . це орган╕зац╕я ╕з сферою д╕яльност╕ в област╕ надання послуг щодо ╕нспекц╕й судн╕в, вантажу, а також ╕нспекц╕й по факту авар╕й, ушкоджень, а саме:
  1. зд╕йснення ╕нспекц╕й, перев╕рок, огляд╕в, тест╕в, в╕дбор╕в проб, вим╕рювань та ╕нших под╕бних операц╕й
  2. видання сертиф╕кат╕в та зв╕т╕в стосовно наведених ╕нспекц╕й
  3. надання консультативних послуг, пов.язаних з ц╕╓ю д╕яльн╕стю.

 3. Компан╕я представля╓ особи або орган╕зац╕╖, в╕д яких отриму╓ заявку (дал╕ звуться .Замовник.), ╕ жодн╕ сторони не можуть давати ╕нструкц╕╖, особливо стосовно ╕нспекц╕╖ та видання зв╕ту або сертиф╕кату, якщо в╕д Замовника не було ╕нших вказ╕вок. Компан╕я буде розглядатися як вповноважена надавати за сво╖м розсудом зв╕ти та сертиф╕кати трет╕м особам лише у раз╕, якщо, дотримуючись ╕нструкц╕й Замовника, трет╕м особам була дана об╕цянка про надання такого роду ╕нформац╕╖ або, якщо ця об╕цянка виплива╓ з обставин, умов д╕яльност╕, звича╖в або практиц╕, що ╕сну╓.

 4. Компан╕я нада╓ послуги зг╕дно:
  1. ╕нструкц╕ям, як╕ п╕дтверджен╕ Компан╕╓ю;
  2. умовам стандартно╖ форми замовлення ╕/або стандартного листа специф╕кац╕й,
  3. якщо такий використову╓ться;
  4. будь-яким ╕снуючим умовам д╕яльност╕, звичаям або практики, що ╕сну╓;
  5. методам, як╕ Компан╕я вважа╓ задов╕льними на техн╕чному ╕/або ф╕нансовому п╕д╜рунт╕.

 5. Документи, що в╕дображують домовлен╕сть м╕ж Замовником та трет╕ми особами, таким як коп╕╖ контракт╕в на продаж, акредитиви, коносаменти и т.╕. розглядаються (у раз╕ отримання ╖х Компан╕╓ю) лише як ╕нформативн╕, не розширюють та не обмежують ц╕л╕ та обов.язки компан╕╖.

 6. Компан╕я нада╓ наступн╕ стандартн╕ послуги:
  1. ╕нспекц╕╖ к╕лькост╕ та/або якост╕;
  2. ╕нспекц╕╖ стану вантаж╕в, пакунк╕в, контейнер╕в та транспортування;
  3. ╕нспекц╕╖ вантажних операц╕й;
  4. в╕дбори проб;
  5. орган╕зац╕ю лабораторних анал╕з╕в ╕ тест╕в;
  6. ╕нспекц╕╖ ушкоджень, розсл╕дування випадк╕в загибел╕ судн╕в, урегулювання претенз╕й.

 7. Додатков╕ послуги, не зазначен╕ у пункт╕ 6, можуть бути надан╕ лише за особою згодою. Такими додатковими послугами можуть, наприклад, бути (неповний перел╕к):
  1. перев╕рка ультразвуковим методом закритт╕в трюм╕в судна щодо водонепроникност╕;
  2. орган╕зац╕я зд╕йснення магн╕топорошковой дефектоскоп╕╖ зварних шв╕в;
  3. мон╕торинг судноремонту;
  4. орган╕зац╕я роб╕т з очищення вантажу в╕д сторонн╕х предмет╕в;
  5. консультац╕йн╕ послуги.

 8. За ╕нструкц╕ями Замовника Компан╕я вида╓ зв╕ти та сертиф╕кати щодо ╕нспекц╕╖, в яких в╕дображено погляд на стан справ у межах отриманих ╕нструкц╕й, але Компан╕я не зобов.язана висловлювати св╕й погляд на факти, не зазначен╕ ╕нструкц╕╓ю.

 9. Замовник згодний:
  1. бути впевненим, що замовлення надано сво╓часно для зд╕йснення його ефективного виконання;
  2. забезпечити представникам Компан╕╖ необх╕дний доступ до товар╕в, що зад╕ян╕ в ╕нспекц╕╖, територ╕ям, установкам ╕ транспорту;
  3. у раз╕ необх╕дност╕ забезпечити надання ╕нструмент╕в, необх╕дних для ефективного надання послуг, що потребуються;
  4. впевнитися, що було вжито ус╕ заходи безпеки; умови прац╕, об.╓кти ╕
  5. конструкц╕╖ безпечн╕ для надання послуг, ╕ представники Компан╕╖ не повинн╕ забезпечувати ц╕ заходи безпеки;
  6. (поради Компан╕╖ не будуть братися до уваги незалежно в╕д того були вони заявлен╕ чи н╕)
  7. ужити ус╕ заходи для зменшення або усунення можливих перешкод у наданн╕ потр╕бних послуг;
  8. повн╕стю використати ус╕ сво╖ права та виконувати обов.язки за запродажним контрактом, незалежно в╕д того, чи буде видано Компан╕╓ю зв╕ти та сертиф╕кати. У раз╕ ненадання цього Компан╕я не несе в╕дпов╕дальност╕ перед Замовником.

 10. Компан╕я бере на себе обов.язок уважно ставитися та забезпечити високий р╕вень профес╕онал╕зму у наданн╕ послуг ╕ бере на себе в╕дпов╕дальн╕сть лише за грубу халатн╕сть, доведену Замовником. Компан╕я ставиться до Замовника об.╓ктивно за будь-яких обставин. Компан╕я в жодному раз╕ навмисно не створить ситуац╕ю, де ╖╖ власн╕ ╕нтереси чи обов.язки перед третьою стороною будуть перешкоджати виконанню ╕╖ обов.язк╕в перед Замовником. В певних випадках Компан╕я просить сприяння ╕нших орган╕зац╕й для того аби задовольнити вимоги Замовника, якщо це ╓ доц╕льним для них. В╕дпов╕дальн╕сть Компан╕╖ перед Замовником у зв.язку з претенз╕ями з приводу загибел╕, ушкоджень та ╕нших причин, що призвели до р╕зного роду витрат, жодним чином не перевищу╓ суми, що дор╕вню╓ вартост╕ послуг або ком╕с╕йних за окрем╕ послуги у раз╕ укладення додаткового контракту за претенз╕ями, що виникли.

 11. Замовник гаранту╓, що у раз╕ виникнення претенз╕й (якщо вони виникнуть з приводу виконання послуг, послуг, що мають бути виконан╕, або ж ╖хнього невиконання) з боку трет╕х ос╕б до Компан╕╖, ╖╖ штату, агент╕в та контрактник╕в, загальна сума претенз╕╖ не перевищу╓ л╕м╕т╕в, що зазначен╕ у пункт╕ 1


©2010-2021 C.I.S. MARINE SURVEYORS LTD.
  ГОЛОВНА  |   УМОВИ ДIЯЛЬНОСТI  |   ПОСЛУГИ  |   СЕРТIФIКАТИ  |   ЧОРНИЙ СПИСОК  |     |   КОНТАКТИ  |   РЕФЕРЕНЦ ЛИСТ